Asortimentas

Jau ne vienerius metus PREZO kepyklėlėse maišome tešlą, ruošiame ir kepame pačius įvairiausius konditerijos gaminius. Sudedame į ruošiamus kepinius visą meilę ir švelnumą, jaukumą ir šilumą, nes turime vieną didelį tikslą – kad bandelė, pyragas ar kepalėlis duonos, patekęs į Jūsų rankas, atneštų Jums nuoširdų džiaugsmą. 

SALDŽIOS BANDELĖS

Visiems saldaus gyvenimo mylėtojams, desertų gerbėjams ir tiems, kurie neįsivaizduoja savo dienų be įvairiausių saldumynų, kepinių – mūsų kepyklėlėse rasite visą glėbį įvairių saldžių ir nepaprastai skanių bandelių rūšių, nuo klasikinių bandelių su cinamonu iki sluoksniuotų bandelių su įvairiais įdarais. O kur dar mielinės bandelės su varške, gomurį glostančios bandelės su aguonomis bei svajingos bandelės su marcipano įdaru. Iš tokios gausybės gardėsių net sunku išsirinkti. Pasimėgaukite „Prezo“ kepyklėlės saldžiomis bandelėmis, kurios savo pasakišku skoniu tiesiog užburia. Saldžiausioms, skaniausioms ir laimingiausioms akimirkoms !

„Dar niekada nenusivyliau „PREZO“ asortimentu ir kokybe.“ Justina, Šilalė

NESALDŽIOS BANDELĖS

Kiekvieną dieną kepame bent kelias rūšis nesaldžių bandelių, kibinų ir mini picų. Bandelės su spirgučiais, pyragėliai su kopūstais, bandelės su dešrelėmis, sluoksniuotos bandelės su špinatais tai tik keletas pasirinkimo variantų iš plataus asortimento. Šviežios, purios ir minkštos bandelės tokios skanios, kad sunku net atsispirti. O ką kalbėti apie rankų darbo kibinus, gaminamus su tikru sviestu! Tikras „Prezo“ kepyklėlės pasididžiavimas, pelnytai daug Jūsų liaupsių susilaukęs gaminys.  Skonio įvairovė – sunku net išrinkti: kibinai su vištiena, kibinai su kiauliena, kibinai su vištiena, kumpiu ir sūriu, kibinai su varške ir špinatais, kibinai su pievagrybiais, kibinai su vištiena ir pievagrybiais. Sotūs kepiniai puikiai tiks gardiems Jūsų užkandžiams, o gal net alkiui numalšinti, kai lyg tyčia neliks laiko lėtiems pietums ar vakarienei.

„PREZO kibinų skonis – lyg naminių, lyg močiutės keptų.“ Ramunė, Vilnius

PYRAGAI

Kiekvienai mielai dienai, šventėms ar ypatingoms progoms – kepame įvairiausius pyragus, tortus bei keksus, kuriais kviečiame gardinti savo dienas. Kiekvienas „Prezo“ kepyklėlėje ras savo skoniui tinkantį ir patinkantį pyragą, pyragėlį ar kitą kepinį. Purūs, minkšti, drėgni keksai, švelniai ir maloniai tirpstantys burnoje, sužadina geriausias emocijas. O pyragų gausa tiesiog užburia. Pyragas „Draugystė“, obuolių pyragas bei  skanusis ir išdidusis „Šimtalapis“ – klasikiniai, laiko patikrinti kepiniai, nostalgiškai gardūs, svajingai nunešantys į vaikystės dienas. Jei norisi ko nors  ypatingesnio –  šelmiško saldumo pilni desertų karaliai tortai –Jūsų nenuvils. Tortas „Napoleonas“ nuginkluos savo tekstūra bei nuostabaus skonio pertepimu. Kuris šiandien Jus vilioja labiausiai: gal sodrus karamelinis „Karališkas“ pyragas, o gal – niekad nepabostančio ir visuomet nuostabiai skanaus „Tinginio“ gabalėlis?

„Pyragai tiesiog nuostabūs! Kai nesinori kepti pyrago ar kekso, renkuosi „PREZO“ kepinius“. Viktorija, Kaunas

 

SAUSAINIAI

Sausainiai – vienas iš pačių jaukiausių kepinių. Kepame juos pačius įvairiausius: nuo paprastų cinamoninių ar aguoninių iki nostalgiškų „Roksų“, nuo burnoje tirpstančių kokosinių iki saldžių amerikietiškų, pagardintų šokolado gabalėliais. Išsirinkite gardžiausius!

„Beprotiškai skanūs sausainiai!” Viktorija, Klaipėda

 

KONDITERIJOS GAMINIAI

Puraus kremo kepurėlėmis puošti keksiukai, lengvučiai morengai, burnoje tirpstantys plikyti pyragėliai, spalvingieji „Macarons“ ir pagal klasikinį prancūzišką receptą kepamos nuostabiosios kanelės… Mūsų kepyklėlėse – dešimtys konditerijos gaminių, kuriuos lengva pamėgti nuo pirmo kąsnelio.

„Kanelės – tikrai pasakiško skonio! Verta grįžti dar ir dar.“ Monika, Vilnius

 

DUONA

Didžiuojamės gardžia duona, kurią siūlome savo pirkėjams. Šviesi, ruginė, su linų sėklomis, saulėgrąžomis ar moliūgų sėklomis pagardinta duona –  kiekvieno skoniui. Asortimente taip pat puikuojasi ir visų grūdo dalių duona,  bei kas rytą iš krosnies traukiami švieži batonai!

„Nuo „PREZO“ kepyklėlės atsidarymo dienos tik čia perkame šviežią duoną.“ Lina, Šilutė