Privatumo politika

UAB „Prezo“ gerbia įmonės tinklapio lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina Asmens duomenų, pateiktų naudojantis tinklapio priemonėmis, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas.

Privatumo politikos tikslas – informuoti tinklapio lankytojus/klientus, apsaugoti ir ginti  jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo. Interneto svetainės/tinklapio lankytojų ir kitų duomenų subjektų asmens duomenys yra tvarkomi vadovaujantis galiojančiais teisės aktais ir užtikrinant tinkamas technines bei organizacines asmens duomenų apsaugos priemones. UAB „Prezo“ tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie svetainės/tinklapio lankytojų ir kitų duomenų subjektų Asmeninės informacijos, taip pat be atskiro  sutikimo neperduoda jokios informacijos  jokiems tretiesiems asmenims.

INTERNETO SVETAINĖS LANKYTOJŲ ASMENS DUOMENYS, SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tinklapis automatiškai nerenka jokių Jūsų Asmeninių duomenų. Tinklapyje naudojami Slapukai skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą ir lankytojų naršymo patirtį, taip pat gaunamų statistinių tinklapio duomenų dėka įmonė gali tobulinti savo internetinę svetainę. Tinklapio lankytojų naršymo po svetainę duomenys bus renkami tik statistikos tikslais Google Analytics programos, tačiau konkrečių duomenų, kaip IP adreso ar/ir asmeninės  informacijos, asmens duomenų – ši programa NERENKA.

Kai kurie mūsų interneto svetainės puslapiai naudoja slapukus, kad atsimintų:

  • jūsų rodymo pasirinktis, pavyzdžiui, spalvų kontrastingumo parinktis arba šrifto dydį;
  • ar jau atsakėte į apklausos klausimą iškylančiame lange apie svetainės turinio naudingumą (tam, kad jūsų nebūtų klausiama dar kartą);
  • ar sutikote, kad naudotume slapukus šioje svetainėje.

Kad interneto svetainė galėtų veikti, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet tai padarius naršyti Jums bus paprasčiau. Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, bet tokiu atveju kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine visiškai kontroliuojame. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei pirmiau aprašytieji tikslais.

Visos intelektinės nuosavybės teisės į įmonės el. svetainę/tinklapį ir visą jos turinį, taip pat ir išimtinės teisės naudoti ją ir jos turinį, įskaitant autorių teises, prekių ir paslaugų ženklus, dizainą, pavadinimus, logotipus, firmų vardus, know-how, komercines ir gamybines paslaptis, priklauso el.svetainės savininkui – įmonei. El. svetaines/tinklapio naudotojas/lankytojas isipareigoja nenaudoti el.svetainės ir (ar) bet kokio jos turinio konkuruojančiai veiklai vykdyti bei plėtoti.

Norėdami informuoti mus apie Privatumo politikos pažeidimą, turėdami klausimų, pretenzijų ar jei Jums reikalinga mūsų pagalba dėl Privatumo politikos aiškinimo ar jos taikymo, prašome kreiptis el. paštu info@prezo.lt arba mob. tel. +37067945797. Į Jūsų užklausas, gautas raštu, atsakysime per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo paklausimo gavimo dienos.